Forum smierc Strona Główna smierc
smierc i umieranie

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przebudzeni pośród nas :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum smierc Strona Główna -> Dyskusje ogolnodostepne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominikdano

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 20:21    Temat postu: Przebudzeni pośród nas :) Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"W panelu wzięli udział prof. Anna Sobolewska, Wojciech Eichelberger, Patrycja Nitya Pruchnik, Dominik Rettinger, dr. Katarzyna Nadana-Sokołowska oraz Manana Chyb. Gościem specjalnym tego spotkania była Patrycja Nitya Pruchnik, autorka książki autobiograficznej "Koniec wszystkich historii", poświęconej tematowi przebudzenia do świadomości niedualnej. Na kanwie osobistych doświadczeń uczestników spotkania oraz lektur na temat świadomości niedualnej spróbowaliśmy zadać sobie pytanie o odgrywający dużą rolę, we współczesnej wolnej duchowości, fenomen "przebudzenia". Czy mamy do czynienia z rzeczywistym potencjałem świadomości do wyjścia poza tożsamość ludzką? Czy chodzi raczej o pewnego rodzaju zbiorowo tworzony spektakl wokół wiary w ideę "niedualnej świadomości"? A jeśli przebudzenia współczesnych adeptów non-duality są autentyczną przemianą świadomości, to czy są tym, za co są uważane? Czy możemy je uznać za przekroczenie kondycji ludzkiej. o którym mówił Budda i inni mistrzowie tradycji duchowych Wschodu?"

https://www.youtube.com/watch?v=IbS8x26QP48
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sty 11, 2018 20:21    Temat postu:

Powrót do góry
Nina2

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej! Przebudzonych dzisiaj na peczki! Sama zbieralam sie do napisania na temat. Notujmy, co zauwazylismy. I dlaczego uwazamy ich za … .
(Sorry za brak polskiej czcionki. Moj stary komp wlasnie wysiadl, musze zakupic nowego, a zestarzalam sie, choruje i trudno wyjsc z domu. No ale jakos zyje.)
Pod wasza uwage proponuje nick aron jasnowidz na YT. Obudzony niedawno, jak sie zorientowalam byl zwyklym businessmanem, splajtowal i za ostatnia forse (czy to bank mu oplacil) wzial udzial w stazu « Spotkanie z wewnetrznym dzieckiem ». Staz sie powiodl az za bardzo i zamiast ze soba-dzieckiem aron w swoim centrum spotkal sie z Bogiem zrodlem milosci i szczescia. W tej chwili jest guru na internecie, urzadza warsztaty we Wroclawiu, leczy? Diagnozuje ze zdjec?
Naiwny, nie studiowal zadnych teologii czy religij, wierzy we wszystko, takze w UFO i kosmitow ale jego wypowiedzi sa wypowiedziami oswieconego, spoza dualizmu. Milo posluchac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nina2

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspomnialam u mnie, ze w Bydgoszczy w 2016 mnie uleczyli (wiara, trwalo pol roku). Odtad interesuje sie tymi uzdrowieniami, gdzie « masowo cuda robia ». Odkrylam MiMJ, Witka Wilka, Mariana Kaminskiego (?), innych. Przypuszczam, ze stosuja placebo. Ze placebo istnieje, wie kazdy student medycyny, ale co to jest - nikt nie wie. Wszystkie statystyki medyczne mialy na celu wyeliminowanie placebo aby wykryc dzialanie chemii. A teraz ci uzdrowiciele duchowi stosuja wlasnie wiare czy placebo i maja wspaniale wyniki. Ci charyzmatycy przeryli cala trzecia czesc Biblii - Listy Apostolskie, i odkryli metode jak uzdrawial Jezus i apostolowie.
Ale, po tym wstepie: ten aron jasnowidz tez mowi do Boga per « tatusiu » , Co spotkalam u charyzmatykow. Znaczace wg mnie.
PS Jego nick pochodzi od Aarona brata Mojzesza, kim byl w poprz wcieleniach, a Mojzeszem jest dzisiaj papiez Franciszek, ktory dazy do zjednoczenia wszystkich religii.
Powrót do góry
Nina2

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dowód na życie po śmierci -rozmowa z Tomkiem ,odprowadzenie zmarłych,życie po życiu - filmik arona, mily :
https://www.youtube.com/watch?v=Xa1PMsxmbUk
Powrót do góry
dominikdano

PostWysłany: Sob Mar 03, 2018 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nino, ponad 20 lat temu też wymyślałem takie historie :D
Specjalnie wkleiłem fragment traktujący sprawy "życia po życiu" :D
http://umieranie.phorum.pl/viewtopic.php?p=10530#10530
Powrót do góry
Nina2

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ddn,
Pisane 20 lat temu a wklejasz teraz ? To ma być autentyk czy (dosc przegadana) fikcja literacka, jak przypuszczalam? Bo zadnych szczegolow, zaobserwowanych z wlasnego doswiadczenia, które pozwoliby odroznic od info w powszechnym obiegu.
Np. dusze bez ciala komunikuja się slowami, choc mozg do tego pozostal w ciele. .

Poza tym, i Ty i 11k zajmujecie się tylko soba; ten aron jasnowidz nadaje na YT mase filmikow dla wszystkich, prowadzi we Wroclawiu warsztaty rozwoju duchowego – bedac w Polsce chetnie wpadne, zobacze i poznam - a ostatnio ponoc i leczy duchowo, co uwazam za wysoka szkole jazdy. Jestem już wiekowa, znajomych w Polsce mi ubywa, z kazdym przyjazdem dowiaduje się, ze ktos umarl.... czyli taka znajomosc może być uzyteczna
Powrót do góry
dominikdano

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Nino :) 20 lat temu też spisywałem różne swoje wymysły :D Ta moja fikcja literacka jest równie "prawdziwa" jak urojenia tych jasnowidzów. Czy sobie z tego zdają sprawę czy nie, to jest to sfabularyzowana fikcja ich umysłów. Wyploty okołozwojowe :D
Coś takiego przytrafiło mi się 40 lat temu i 20 lat w to szczerze wierzyłem. Byłem wybrańcem niebios przez 20 lat :) A potem napisałem to, co właśnie wkleiłem i nie tylko to :)

Prawdy nie można ani wymyślić ani też opowiedzieć, tak jak to to robią ci "jasnowidze". Prawda jest po za umysłem, przekracza wszelkie idee, koncepcje itp. wymysły.
Jest nieprzekazywalna w żaden sposób.
O tym już wiele razy żeśmy tu dyskutowali.
Net-neti, nie to i nie tamto. Tylko tyle można powiedzieć o tym co jest rzeczywiste.
Mistyk nie umiera, bo już umarł. Jak powiedział Abraham od świ. Klary: „Człowiek który umarł zanim umarł. nie umiera gdy umiera” i to właśnie jest mistyk.
Powrót do góry
Nina2

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE!
Tez miałeś trudności na forum Buddy, gdzie nie potrafili Cię zrozumieć. Oświecony mówi spoza dualizmu i drugi oświecony go zrozumie, inni jeszcze nie. Także – nie ma dyskusji, bo wszyscy rozumieją to samo.”Prawda jest jedna.”
Otóż gdy słucham arona jasnowidza, słyszę, ze mówi spoza dualizmu. Naiwny, nieuczony, wierzy we wszystko, nawet w filmy SF, wiec info przepuszczone przez jego świadomość, lecz – spoza dualizmu. Wiec miły. Mówi do masy takich samych młodych osób, bez wyższego wykształcenia.
To, co wkleiles, to dualny sposób widzenia, i nie ma o czym gadac.
Powrót do góry
Nina2

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=JA1eSmM2a8I
V!NCENTY DOCENT
Święte Uniesienie Psylocybinowe - Film Dokumentalny - Gdzie NAUKA i MISTYKA stanowią JEDNO

Młody chłopak, mówi ze był pierwszym tłumaczem Eckharta Tolle na polski „Potęga teraźniejszości”. Tu bierze psylocybine (40 grzybków, trochę dużo) i wchodzi w Świadomość Kosmiczna. Weganin.
Kilka cytatów:
„Spotkanie ze Świadomością Kosmiczna”.
,”Czym jestem?” – i odpowiedz.
„Umyśl to wierzgający bawół” (slyszalam wyrażenie na buddyzmie)
„Już żyjemy w niebie. Wszystko, co istnieje, jest Bogiem.” („Paradis now!” – Timothy Leary. Leary. Niestety, psychodeliki zostały zakazane.)
Strąciliśmy Kosmiczna Świadomość!”
„Neurotyczna jednostkowa świadomość, utworzona z myśli, która boi się ze umrze.”
„Śmierć nie istnieje. I nie ma się o co bać. Jesteśmy w domu i Nieskończona Doskonałość czyli Kosmos sam w sobie się nami opiekuje.
„Ty jesteś tym” (Tat tvam asi)
„Bóg patrzy Twoimi oczami”
Powrót do góry
dominikdano

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nino, tekst pochodzi z książki, którą napisałem dawno temu i zaliczyłbym to do autopsychoanalizy. Czyli jeszcze nie mistyki. Ale wymyślam w tym o zaświatach podobnie jak ci "jasnowidze" z filmu, który zalinkowałaś. Z tym, ze oni myślą, że ich sennej rojenia są realne, a ja tak nie myślę. To są tylko projekcje umysłu.
Natomiast przytoczone cytaty owego młodego tłumacza Tollego są oczywiście z wyższego poziomu. I są, jak wiadomo, klasyką mistyki.
Powrót do góry
dominikdano

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacząłem to oglądać, ale przerwałem. Mistyk nie potrzebuje niczego zażywać, nie potrzebuje też żadnych specjalnych zdarzeń czy to kosmicznych, czy też ziemskich. Nie potrzebuje się reklamować i lansować.
Powrót do góry
Nina2

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

„Młody tłumacz Tollego”, (nick Vincenty Docent), jest na dużej dawce psylocybiny. Milo, ze doceniasz jego trip, bo znaczy to, ze „psychodeliki DAJA doświadczenie mistyczne”. Co ja znalazłam już w latach 80-tych w głośnej wtedy książce „Mistyka sacre i profane” (autor? Czy było tłum na polski?). W bibliografii cytowano doświadczenia amerykańskie z LSD (na próbce ok. 200 osób).

„Mistyk nie potrzebuje niczego zażywać” piszesz. Tez racja, ale „nie musi, ale może”. Chłopiec jest młody (dziś dla nas wszyscy są młodzi). I Ole Nydahl był kiedyś dealerem z Katmandu. I nam wiele czasu zajęło zrozumienie tego czy owego. Wszyscy młodzi oświeceni są w okresie przejściowym – ale już działają, łącza się w grupy znajomych, pomagają ludziom ( - a co myśmy zrobili z naszymi talentami? )
A drugi, aron jasnowidz, czy w ogóle zna słowo „mistyka”? Mówi o sobie, ze jest „ezoterykiem” – bardzo szerokie pojecie, i bardzo popularne. A ze każdy jest inny – co z tych młodych wyrośnie?

Dla mnie to bardzo optytmistyczne. „Nawet Budda i Chrystus nie powiedzieli wszystkiego” (ja?). A ze każdy jest inny - co oni odkryją? Zanosi się na „Trzeci Kościół” w KK, wg proroctwa Joachima da Fiore (1200) (czy o tym pisałam? „Oświecenie dla każdego! Łatwo!’). Miałam to wrażenie, gdy z 15 lat temu wpadłam na zebranie tych z „Odnowy”. A teraz się spełnia.
PS U arona jasnowidza słyszałam, ze papież Franciszek powiedział, ze nie będzie pokoju na świecie póki nie nastąpi jedność religii – i nie KK narzuci wszędzie swoje, ale połączenie i z każdej co najlepsze. Sam propaguje i stosuje synkretyzm jak najszerszy.
Czy to u papieża słyszałeś?
PS PS Także u arona, ze Putin od 2012 ma raka mózgu, zmienił się wewnętrznie, nie dąży do wojny i jest obrońcą chrześcijaństwa. Czy to słyszałeś (z innego źródła)?

Ten masowy wysyp oświeconych, przebudzonych, rozwijających się duchowo itp. Ma być spowodowany wzrostem częstotliwości Ziemi (Rezonans Schumanna). Na Karma-Lingu to było moje ostatnie życzenie, gdy okrążając stiupe prosiłam „Oświecenie dla każdego!”
Powrót do góry
Nina2

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 22:14    Temat postu: Glos z hara Odpowiedz z cytatem

PRZESILENIE WIOSENNE + Prawda jest tylko dla Kozaków = Kocham Cię Kochanie
https://www.youtube.com/watch?v=lza05_7ByCc

Na filmiku ten Vincenty Docent na tripie. Szczęśliwy (bo w stanie mistycznym czy na wysokim haju (high)) i się wygłupia. Ale zaspiew „Chodzę po wodzie o zachodzie” głosem „ z hara”. Takim głosem (ma wychodzić spod pępka) recytowano początek Hannya Haramita (na Zenie) i wstęp do Pradjnia na Karma-Lingu. Ja – opanowałam dość łatwo, ale Lama en chef Karma-Lingu ma z tym trudności, i gdy musi w rytuale, to jego glos jak z pustej pełnej ech beczki. Ot, przypomniało mi się.
Ale raz w Paryżu przed Centre Pompidou grał i śpiewał 3-osobowy zespól mongolski i tam występowały aż 3 takie rożne głębokie glosy. Szamańskie?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Mar 22, 2018 22:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum smierc Strona Główna -> Dyskusje ogolnodostepne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: