Forum smierc Strona Główna smierc
smierc i umieranie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

powrót do Domu (10.2008)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum smierc Strona Główna -> Moderowane przez cube
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cube



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 141
Skąd: z krainy Oz

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 01:14    Temat postu: powrót do Domu (10.2008) Odpowiedz z cytatem

Poniżej opis doświadczenia z października 2008.
(post z forum przebudzenie.pl 10/2008)

-------

No i stało się. Po raz kolejny

Nie spodziewałem się, że dane mi będzie tego doświadczyć, ale Miłość jest nieprzewidywalna i przychodzi do nas w najmniej spodziewanych momentach.

Parę dni temu obudziłem się w środku nocy.
Nie było to normalne przebudzenie.
Obudziła mnie Pełnia, obudziło mnie Jestem.

Uczucie i stan w jakim wtedy byłem nie były mi obce. Już kilka razy go doświadczałem. Różnie je określałem: jako wyjście poza czas, przebudzenie, oświecenie, pełnia, ekstaza.
Tym razem określiłbym je jako powrót do domu, bowiem oto właśnie tej nocy spełniła się moja największa tęsknota ostatnich dni i lat. Co więcej, wcale się tego nie spodziewałem i nie oczekiwałem Jej nadejścia.
A jednak przyszła.
"Bo w chwili, której się nie spodziewacie Syn Człowieczy przyjdzie".

Podniosłem się z łóżka z poczuciem pełni siebie. Czas się zatrzymał. Poczułem jakbym był u siebie, nie w mieszkaniu, ale w sobie. Jakbym odnalazł siebie, jakbym odnalazł to czego szukałem całe życie. Uczucie spełnienia, totalnej radości i szczęścia.
Wszystkie moje najskrytsze tęsknoty, marzenia i pragnienia spaliły się w tym stanie jakiego doświadczyłem.

Siedząc tak na posłaniu, zadziwiony spojrzałem na swoją rękę, poruszałem palcami. Wszystko było takie świeże, takie realne, jak po przebudzeniu z komy (nie wiem czy to dobre porównanie, tym bardziej że sam jej nie doświadczyłem). I ta przestrzeń pozbawiona czasu.
Dźwięk kukułki w zegarze. Jaki czysty i pełny. Nigdy wcześniej nie przypuszczałem, że może być tak piękny.
Poszedłem do łazienki i odkręciłem wodę z kranu. Ciecz spływała mi po dłoni, a ja w zadziwieniu to obserwowałem i odczuwałem jej ciepło.
To wszystko było zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe. Nie mogłem uwierzyć, że oto ponownie tej oto nocy dane mi jest doświadczyć Pełni, Miłości, Jedni, tego, nienazwanego.

Pomyślałem: czy tak już zostanie? Czy odtąd już będziemy trwać razem w tym miłosnym uścisku?
Niewyobrażalnym było dla mnie to, że od tej chwili już na zawsze możemy być razem.
To byłoby zbyt piękne.
Zacząłem wątpić.

Przez parę godzin leżałem tak na posłaniu z myślami kotłującymi się w głowie.
A trzeba było doświadczać, smakować TERAZ, a nie myśleć. Jednak był środek nocy, nie mogłem zasnąć i nie wiedziałem co ze sobą zrobić

Po jakimś czasie zasnąłem. Obudziłem rano i... niestety, ale wróciłem do dawnej rzeczywistości.
Zacząłem kolejny dzień, jak każdy poprzedni, trzymając w sercu wspomnienie nocnego spotkania, wspomnienie Szczęścia.

To nocne doświadczenie pokazało mi, że Miłość pamięta o mnie i jest przy mnie, we mnie, w oczekiwaniu na pełne ujawnienie się we mnie.
Jakby chciała mi powiedzieć: "Jestem przy tobie, jestem w tobie, pamiętam o tobie. Chodź, zatańczmy razem! Pobawmy się! Przyjdź do mnie. Kocham cię i ja również tęsknię za tobą. Czekam"

Pełnia: "Nieoczekiwane spełnienie twojego marzenia, chociaż tylko przez chwilę, niech będzie dla ciebie dobrą nowiną, że to za czym tęsknisz jest osiągalne i może się w pełni zrealizować w twoim życiu, jednak w swoim czasie."

Jednia: "Podążaj moją ścieżką, a dane Ci będzie odnaleźć ukrytą perłę, utracony skarb, zapomnianą szamballę".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Paź 29, 2009 01:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum smierc Strona Główna -> Moderowane przez cube Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

smierc  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group