Forum smierc Strona Główna smierc
smierc i umieranie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W sprawie zapisu na forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum smierc Strona Główna -> Info ogolne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
administrator



Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 110

PostWysłany: Pon Lip 11, 2011 22:59    Temat postu: W sprawie zapisu na forum Odpowiedz z cytatem

Forum jest otwarte do czytania dla każdego. By czytać, nie potrzeba aż się zapisywać.
A jeśli ktoś chce także dyskutować, proszę tu znaleźć jak wysłać w tej sprawie, jeszcze nie będąc zapisanym, PW do administratora.
Ostatnio obserwuję najazd milczących linków. Wszystkie zostaną usunięte. Jeśli ktoś został usunięty nadliczbowo – proszę PW do administratora i zapisać się na nowo.

Jeżeli te liczne zapisy pozostają w związku z naszym podforum o schizofrenii, to informuję, że u nas jest to tylko podforum, temat uboczny, możliwe błędy w rozwoju duchowym. A schizofrenią zajmuje się Andrzej Skalski (nick bonus1) na swojej stronce http://www.anty-psychiatria.info/cms/index.php i forum http://schizofrenicyinfo.fora.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Pon Lip 11, 2011 22:59    Temat postu:

Powrót do góry
Nina2



Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 3191
Skąd: Paris, France

PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilowo jestem zajęta gdzieś indziej a może już się tu wypisałam...
Co robić z tą nawałą nieznanych nicków (a wszystkie małolatów, które jeszcze nic od siebie nie napiszą a co tu się kleją? Już mieliśmy Neuro, wystarczy. Niech idą na "Przebudzenie", tam pełno takich, znajdą sobie rozmówców. Albo na Buddę.
To forum założyłam dla tych zbanowanych gdzie indziej, bo byli od moderatora mądrzejsi.
A teraz mam na salonie24 takich, co mówią o sobie "jestem mistyk" lub "jestem oświecony" – i z nimi jest mi ciekawie wymieniać informacje czy się od nich uczyć.
Chwilowo sama się uczę.
Oczywiście, jeśli ktoś chce z nami mówić tu, to jedna PW do administratora wystarczy. Jeśli przeczytał forum, to wie jak. A jeśli tylko rzucił okiem, to aż zapisywać się nie musi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
administrator



Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 110

PostWysłany: Pią Sie 26, 2011 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wszystkich nieznanych nicków, co się tu rejestrują bez zaproszenia:
Proszę w ciągu tygodnia przedstawić powody w dziale Hyde-park. W przeciwnym razie nick zostanie usunięty.
(Forum do czytania otwarte dla każdego.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Pią Sie 26, 2011 13:38    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum smierc Strona Główna -> Info ogolne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

smierc  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group