Forum smierc Strona Główna smierc
smierc i umieranie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ide stad.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum smierc Strona Główna -> Moderowane przez Zrytego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zryty



Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 289

PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 22:19    Temat postu: Ide stad. Odpowiedz z cytatem

Nie, wiecie co w sumie tu jest strasznie duzo słów na tym forum. Mi sie juz nie chce czytać słów.
Mi Cube kiedys pomogl na czacie w dwoch zdaniach. I na tyle mi pomogl ze mi sie juz nawet nie chce myslec o jakis systemach, duchowosciach, super-wartosciach, polerowaniach, skakaniu, wspinaniu sie gdziekolwiek, dyskutowaniu z kims na tematy które nie istnieją. Jestescie fajni, lubie was, ale to jest jakies komplikowanie rzeczy które powinny być upraszczane. Na co komu wiedziec co to jest schizofrenia? Nina no zastanow sie, albo jak mozna komus pomoc w schizofreni? No nie robmy jaj. W schizofreni sie nie pomaga. Tak samo jak sie nie pomaga z niej wychodzić. To nie jest jakaś "noc duszy" i "oczyszczanie" co to ma być? Jakies słowa ktore wymyslił ktos bo bardzo pasowały do tego co przezywał i napisał o tym wiersze. Ale to totalnie nie moje doswiadczenie i ja bym tego nocą duszy nie nazwał. Po co w ogole nazywać coś takiego jak schizofrenia? Chyba najgorsze co mozna zrobić to to nazwać.
Ja ide stad, ja jeszcze czasem przyjde bo jest tu wielu ludzi których warto poczytać. Warto nie po to zeby sie odkrecać ani po to zeby wymienic "swoje zdania" tylko po to bo jakies wartosci kryją sie za ich slowami. Ale to nie slowa miały być celem kiedy tu przychodziłem.
Dziekuje. Napisałem juz za duzo. Czuje ze bede wymiotował - zwroce cały posiłek który sobie tutaj ugotowałem. Było miło ale przejadłem sie w dwoch dniach.
Dziekuje i do widzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 26, 2009 22:19    Temat postu:

Powrót do góry
civilmonk



Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 168

PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 22:31    Temat postu: Re: Ide stad. Odpowiedz z cytatem

Zryty napisał:
Nie, wiecie co w sumie tu jest strasznie duzo słów na tym forum. Mi sie juz nie chce czytać słów.


To czemu az tyle piszesz? Kazdy widzi wokol to co ma w glowie. Niektorzy pamietajac to co mieli w glowach kiedys moga dostrzec to teraz w glowach innych.

Stad moge rzecz ze masz w glowie sieczke. Nie dziwie sie ze chce Ci sie wymitowac.

W czasie gdy ja mialem taka sieczke zaczalem siedzenie w swiatyni zen Kwan-Um. Pare razy bylem w zendo sam. To byl koszmar. Skrecalo mnie. Wyginalo. Plakalem. Drzalem. Goraczkowalem. Sieczka wyszla. Psychiczny wymiot przez pory skory nastapil.

Moze powinienes sprobowac?

Oczywiscie to nie oznacza uwolnienia. To tylko zrzuca zbedny szlam. Potem i tak jest co jeszcze robic.

Do zobaczenia

CM
_________________
Blog: http://glosmu.wordpress.com
Blip: http://glosmu.blip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zryty



Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 289

PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo nie ma zadnego uwolnienia przez siedzenie - od siedzenia dostaje sie hemoroidow i potem trzeba je leczyć.

Moja sieczka to nie Twoja sieczka wiec nie mozesz mi pokazać nic. Mozesz tylko powiedziec ze miales sieczke i sie skończyła. Dziekuje. Nie daje mi to zadnej nadzieji bo jej nie potrzebuje. Aczkolwiek ciesze sie ze jesteś wolny.

Czekam na mejla z Kwan-um i cos nie może dojsc. Bo pytałem czy moge przyjsc. Ale jeszcze nie odpisali.

Rzeczy proste liczą sie najbardziej, nie skomplikowane systemy i bełkot.

Zen moze być ok. Moze nie być. Nie wiem, chce sprobowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nina2



Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 3191
Skąd: Paris, France

PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, odpocznij. Zajrzyj za rok i tez dobrze. Kazdy z nas jest wolny.
(Posty zostaw! Innym przydadza sie. )
LOVE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ibrahil



Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 396

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie tez zaglądam tu tylko od czasu do czasu.Nikt nikogo nie zmusza do siedzenia i czytania,później odpowiadania czy dyskutowania.Jak jest jakaś refleksja to można napisać,nie trzeba.Wszystko dzieje się na płaskim,kolorowym monitorze komputerowym,więc jest w miarę bezpiecznie.Czasami głębia jest pomiędzy wierszami,czasami ta głebia jest tylko złudzeniem.Nie ma potrzebu przywiazywać wagi do intelektualnej iluzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
11ksiezyc



Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 2121
Skąd: Dun Éideann, Alba

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego ja sie koncentruje na pisaniu o sobie :)
mam nadzieje, ze zwlaszcza 'bloga' nikt nie czyta od deski do deski
_________________
za szybko jest cierpieniem i za wolno jest cierpieniem
bawmy sie dobrze zanim dojdziemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Pią Lis 27, 2009 23:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum smierc Strona Główna -> Moderowane przez Zrytego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

smierc  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group